Oferta wiosenna

Wszystkie nasze lokale szykują wyjątkowe atrakcje. 

 

Słodka Manufaktura kusi specjalną ofertą świątecznych ciast. Pysznych, pachnących mazurków, serników, prawdziwych bab wielkanocnych i baranków.  9 kwietnia przypada niedziela handlowa. To idealny czas na składanie świątecznych zamówień na ciasta.

Chcemy żebyście byli uśmiechnięci i zdrowi, dlatego w Słodkiej Manufakturze znajdziecie zawsze świeże i pyszne przekąski! Zapraszamy codziennie od 9.00 do 18.00 a w soboty 9.00 do 16.00 po zdrowe smoothies, sałatki, kanapki, tortille, czy nasze inne propozycje.

Bola Dosse w wielkim stylu rozpocznie tegoroczny sezon lodowy. Będą same topowe smaki lodów, nie zabraknie tu również promocji i konkursów facebookowych. Warto odwiedzać naszą stronę internetową oraz nasz fanpage. Będziemy na bieżąco informować o aktualnych promocjach, nowościach lodowych, konkursach, nowych domowych ciastach oraz wielu niespodziankach, jakie szykujemy w tym sezonie. Na naszych gości czekać będzie do dyspozycji ogródek przed lokalem.

Pod koniec marca po zimowej przerwie otworzymy nasz najmniejszy lokal Słodkie Mleko, przy ulicy Oławskiej 3.  Zapraszamy tu codziennie na włoskie lody z polskiego mleka oraz na naturalne lody gałkowe i desery.